Udarowcy.com.pl obchodzą I urodziny!!!

Minął rok działalności serwisu Udarowcy.com.pl  Wszystkim użytkownikom i odwiedzającym bardzo dziękujemy za zaufanie i zaangażowanie w rozwój serwisu.

Pomysł założenia serwisu internetowego zajmującego się tematyką udarów mózgu powstał w październiku 2009 roku na przysłowiowej kartce papieru (Rys.1)

Rys.1

Po wstępnych rozmowach przeprowadzonych z Panem Mariuszem Baumgartem udało się przekonać Go do podjęcia projektu założenia strony Udarowcy.com.pl  Pierwsze projekty strony powstawały na przełomie 2009/2010 roku.(Rys.2)

Rys.2

19 lutego 2010 roku oficjalnie ukazała się witryna www.udarowcy.com.pl  Początki były trudne. Brak postów na forum , mała baza informacji oraz artykułów.  Po kilku miesiącach pracy nad serwisem baza informacji rosła. Ukazaliśmy się w Radiu GRA https://udarowcy.com.pl/strona/redakcja-udarowcycompl-w-radiu-gra, w gazecie Pomorskiej, Wyborczej(Rys.3)

Rys.3

oraz kilku znaczących serwisach internetowych.  W 2010 roku udało nam się nawiązać współpracę z firmą Polfa Rzeszów. Dzięki tym działaniom ukazała się spora ilość plakatów i ulotek informujących o chorobie i konieczności rehabilitacji poudarowej. Wyznaczona strategia na 2011 rok ma obejmować rozwój serwisu, promowanie tematów udarowych oraz rozwinięcie programu „Zapobiegamy Udarom”. W chwili obecnej posiadamy ponad 300 aktywnych zarejestrowanych użytkowników,  serwis odwiedziło 29 800 osób z łączną ilością odsłon w liczbie 136 7600. Na przełomie marca i kwietnia ukaże się nowy design strony. Zostanie utworzona fuzja projektu Zapobiegamy Udarom z serwisem Udarowcy.com.pl. To tylko nieliczne z planów portalu na 2011 rok. Czekamy na Wasze opinie i propozycje, bo przede wszystkim to Wy tworzycie społeczność UDAROWCY.COM.PL

Dziękujemy!

Szyper Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *