Witaj w serwisie udarowcy.com.pl

niedziela, 02 grudzień 2012 17:46

Historia Grzegorza

Nazywam się Grzegorz mam 43 lata { żona i córka }mieszkam w Rzeszowie .W dniu 15-10-2002 w dniu ósmej rocznicy mojego ślubu wstałem jak co dzień około 6:30 przygotować się do pracy {w Banku} pierwsza moja czynność to poranne golenie .I w łazience przed lustrem nagle poczułem że robi mi się dziwnie tzn. słabo więc chciałem przysiąść na rogu kabiny prysznicowej która się za mną znajdowała i ... więcej nie pamiętam obudziłem się w szpitalu gdzie była przymnie moja żona więc pierwsze pytanie gdzie ja jestem i co tu robię . Zona powiadomiła lekarza że się obudziłem dopiero potem się dowiedziałem że miałem operację głowy polegającą na klipsowaniu tętniaków .

Lekarz zaczął mnie badać {testować ,czy widzę czy słyszę ponieważ rokowania były że mogę nie mówić nie słyszeć nie widzieć i w ogóle że to cud bo miałem wylew czwartego stopnia w skali pięciostopniowej czyli byłem jedną nogą u Św. Piotra . może dość straszenia , najgorsze wtedy dla mnie było to że miałem całkowity niedowład lewej strony { lewa ręka i noga się nie ruszała }muszę dodać że jestem osobą leworęczną i dla mnie to był dramat że mogę nie chodzić .na trzeci dzień po operacji przyszła do mnie rehabilitantka przykręciła mi do łóżka pedały i kazała ćwiczyć ja oczywiście ruszałem tylko prawą nogą a lewa była nieczynna .Później po około tygodniu przenieśli mnie na oddział rehabilitacji gdzie zaczęły się intensywne ćwiczenia i to dzięki nim mogę dziś znowu cieszyć się życiem .Nie wróciłem do stanu przed wylewem jeśli chodzi o sprawność w stu procentach gdyż mam problemy z pisaniem { straciłem precyzję w pisaniu} proszę nie mylić że zapomniałem pisać .Co mogę dodać na zakończenie to to że tylko szybka i intensywna rehabilitacja daje rezultaty powrotu do normalnego życia. dla zainteresowanych podaję e-mail gk69@interia.eu

pozdrawiam Grzegorz z Rzeszowa

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Logowanie

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

biuro@udarowcy.com.pl
tel. +48 693 619 141
tel. +48 502 480 167

Załóż/Zapytaj o subkonto 1%,
tel. 604-756-386

Najnowsze dyskusje na forum

  • Brak postów do publikacji.

Najnowsze wydarzenia

Śp. Jacek Antosik - Pełnomocnik ds. Pacjentów

Śp. Jacek Antosik - Pełnomocnik ds. Pacjentów

Z wielkim żalem musimy poinformować, iż odszedł na zawsze nasz wielki przyjaciel, człowiek o wielkim sercu, zaangażowany bez granic w rozwój (..)

Piknik w Konstancinie „STOP udarom mózgu”

Piknik w Konstancinie „STOP udarom mózgu”

Dnia 16.09.2017 z inicjatywy Rotary Warszawa Konstancin odbył się piknik pod hasłem „STOP udarom mózgu”. Podczas tego dnia odbył się wykład (..)

Prof. Bartosz Karaszewski o leczeniu udaru mózgu.

Prof. Bartosz Karaszewski o leczeniu udaru mózgu.

O zagrożeniu udarami, a także o ich leczeniu i zastosowaniu przy tym trombektomii mechanicznej. Prof. Bartosz Karaszewski, kierownik Kliniki (..)

"Twoje serce i układ krążenia" - projekt Mediaplanet i Stowarzyszenia Udarowcy

"Twoje serce i układ krążenia" - projekt…

Dziś serdecznie zapraszamy Państwa do lektury autorskiego wydania grupy mediowej Mediaplanet , którego cykl zapoczątkowali w Polsce jako pie (..)

Zapraszamy! Akcja STOP UDAROM 2017

Zapraszamy! Akcja STOP UDAROM 2017

Zapraszamy! Akcja STOP UDAROM odbędzie się 30.05.2017 na Krakowskim Przedmieściu koło kościoła św. Anny w Warszawie oraz 31.05.2017 na Placu (..)

Warsztaty Fotorelacja

Warsztaty Fotorelacja

MAJOWE WARSZTATY STOWARZYSZENIA UDAROWCY - LICZY SIĘ WSPARCIE ZA NAMI! Bardzo ciekawa tematyka i jak zawsze super frekwencja dodaje nam sił (..)

Losowe zdjęcia z galerii

Our website is protected by DMC Firewall!